bodyia > deník > 2004

Autor: bodyia <mail(at)bodyia.cz>, Téma: deník, Vydáno dne: 31. 12. 2004

anotace: Trochu mě zdrtila diskuze z homepage. Ze 140 hlasujících sem jen 4 přišli za muzikou, přes polovinu kvůli be gay. Letošek je zatím dobou rekonstrukcí. Konečně jsem se dostal k uspořádání domácího studia tak, abych na všechno dosáhl (skoro) z jednoho místa a přitom celek nevypadal příliš obrovitým dojmem.

11.03.2004

Letošek je zatím dobou rekonstrukcí. Konečně jsem se dostal k uspořádání domácího studia tak, abych na všechno dosáhl (skoro) z jednoho místa a přitom celek nevypadal příliš obrovitým dojmem. Je to fajn, přestavěl jsem přitom veškerou kabeláž a už nemám v signálu brum. Opravil jsem nefunkční díly na nástrojích, přikoupil pár zajímavých kousků... a vypadá to, že letošek by snad už opravdu mohl být rokem zrození nového kompaktního hudebního počinu. Doufám, že až si tohle budu číst za rok, neřeknu si něco o marné iluzi:-)

Trochu mě zdrtila diskuze z homepage. Ze 140 hlasujících sem jen 4 přišli za muzikou, přes polovinu kvůli be gay. Tak nevím, kde je chyba, jestli to vůbec chyba je... Poslední roky se tady soustředím hlavně na hudební nástroje, homosexualita mi stačí bohatě na dalších projektech a teď tohle:-) Cíle jsou různé a fulltexty ženou hledače přes hory a doly.

Za pár týdnů pořádáme s Péťou první akci jenom my dva sami. Představoval jsem si mix cyber kultury - scifi - filosofie - sportu a pohody, žádný Helenky na diskotékách, aktivní odpočinek, živí lidé. Nicméně průvodní ilustrace této vize zapříčinila značné zmatení prvních potenciálních návštěvníků akce, smutek mnou otřásl podobně jako zmiňovaná anketa, ale obrázek jsem dobrovolně nahradil bezpohlavním corelovským oznámením:-) Ovšem původní vize byla zachována jako memento svého druhu. Tak:-)

2-004: Velikonoční odysea / foto a montáž (c) 2004 bodyia