bodyia > projekty > Pocit z prožitku

Autor: hudba <(at)>, Téma: projekty, Vydáno dne: 01. 04. 1993

anotace: První vstup do šoubyznysu byl lehce amatérský, ovšem nadšení nám rozhodně nechybělo. Půjčil jsem si čtyřstopák, tříhlavej deck a Shure SM58 a začalo se nahrávat. Předlohou byl první realizovaný koncert, recordingu se zúčastnilo stejné osazenstvo.

První vstup do šoubyznysu v roce 1993 byl lehce amatérský, ovšem nadšení nám rozhodně nechybělo. Půjčil jsem si čtyřstopák, tříhlavej deck a Shure SM58 a začalo se nahrávat. Hudbu jsem měl připravenou na Atárku a K4 s FB-01, pěvecky se spolupodíleli Dráža Žlábková, Jiří Ševčík, textově René C. Roušar a Ondra Šmíd.

Pocit z prožitku navazoval na předchozí premiérový koncert, kterého se ještě vokálně zúčastnil Pepino (DJ SpaceLine), celková nálada balancuje na ostří, jehož jedna strana je křesťanství a druhá právě prožívaný coming-out, upozorňuje na rostoucí rozdíl mezi vnímaným a skutečným, pokouší se nastínit aspoň nějaké řešení. Prostě touha někam patřit nás přivedla ke křesťanství, nevyhnutelnost k sobě samým. Album se nahrávalo koncem zimy, bylo sychravo a studeno... a přesně takové vzpomínky mi na něj zůstaly. Dnes existuje pouze v analogové formě na některé ze zapomenutých kazet.