bodyia > projekty > Relaxace

Autor: hudba <(at)>, Téma: projekty, Vydáno dne: 01. 12. 2004

anotace: Relaxace je projekt, který má pomoci zklidnění duše i těla a nastolení rovnováhy a harmonizace. Není vyloženě hudební záležitostí. Realizovali jsme ho s paní psycholožkou Tichou. Deska má čtyři tracky, z nichž dva jsou orčeny pro relaxaci a dva pro jógínská cvičení

Relaxace je projekt z konce roku 2004, který má pomoci zklidnění duše i těla a nastolení rovnováhy a harmonizace. Není vyloženě hudební záležitostí. Realizovali jsme ho s paní psycholožkou Tichou, mojí dlouholetou snad mohu říct přítelkyní a zároveň člověkem, který se mi snaží pomáhat udržovat nálady a balbuties v rozumných mezích. Resp. paní Tichá měla přání nahrát relaxační a jógínská cvičení - svoje know-how a hlas, já poskytl techniku a emoce pro vytvoření doprovodu k relaxacím.

Deska má čtyři tracky, první je Vnitřní relaxace se stopáží 9:43, druhá úvod k jóginskému cvičení Cesty k sobě (3:30), třetí samotné cvičení Cesty k sobě s délkou 52:16. Projekt zakončuje Zklidňující relaxace (13:02). Cesty k sobě jsou bez hudebního podkresu, relaxace mají doprovod.
Navrstvil jsem většinu nástrojů, které mám k dispozici, melodické linky jsou pomalé, doprovodné, nikoliv dominantní, což mi dalo asi největší práci - udržet se na uzdě:-) Byla to zajímavá práce a ohlasy předčily očekávání, počet exemplářů Relaxace již předčil všechny moje předcházející projekty:-)

Mgr. Anna Tichá je výcviková psychoterapeutka a psycholožka. Psychoterapii se věnuje více než třicet let a v současné době provozuje Centrum duševního zdraví v Náchodě.

Nahrávka vznikla ve studiu dank-aktiv v prosinci 2004. Hudební performance Bohdan Pásek.

CD si můžete objednat na mailu mail@bodyia.cz