bodyia > deník > 2007: 10 let?...!!

Autor: bodyia <mail(at)bodyia.cz>, Téma: deník, Vydáno dne: 20. 05. 2007

anotace: Neuvěřitelné. Velkou část mého života mapuje tento web, právě teď je to 10 let, co velký červený knoflík vyletěl do polohy ON.

20.05.2007

1997. První 640 x 480 digitální foťáky, dial-up internetové připojení, škodovka začíná nabízet octavii, chystám se odstěhovat od rodičů...

1997 až 2007, deset let zkoumání, nalézání, ztrácení, hledání vývoje, cest, sebe sama. Neuvěřitelnost ruku v ruce s děsivostí - tento web monitoruje bezmála třetinu mého života. Určitě jsem se změnil - každý se mění - v lecčem jsem dospěl, jinde zůstal naivní jako teeaneger, několikrát se zamiloval a už skoro osm let svůj život spojuji s Petrem, pravidelným zrcadlem mé imaginace. Touha tvořit mi zůstala, pasivita by mě zabila, musím se o něco se snažit, ačkoliv často nedokážu dohlédnout na konec a konání často slouží výhradně samo sobě. Díky webu a Internetu vůbec jsem taky našel většinu současných přátel a kamarádů - kdyby nebyla na začátku trocha exhibice, nestalo by se tak. Zmiňované dohlédnutí tak může přijít až s časem, sysifovské snahy získají kontury, hmatatelnou realitu.

Co s tím dál? Přepnout na pozici OFF nebo pokračovat? Jasně že pokračovat, to jsou otázky. Určitě mi rukama projde ještě spousta nástrojů, o kterých budu chtít napsat, přidám dalších pár MP3 nových projektů a zážitky/fotky z cest a výletů... a třeba mě napadne i něco nového. Takže děkuji, že sledujete www.bodyia.cz a nahlížejte i v následující dekádě!:-)

2007 ... ... 1997