bodyia > projekty > 2020/2

Autor: hudba <(at)>, Téma: projekty, Vydáno dne: 06. 10. 2019

anotace: Den 0.
Přípravy na novou desku začínají.

Update 6/10/2019

Den 0

Tento plán mi leží v hlavě už dlouhou dobu. V roce 1999 jsem pustil do světa desku s názvem 2020 a představou, že za 21 let lidstvo dojde k dostatečné transformaci, aby dovedlo pochopit moji hudbu, stanu se slavným a tak...:) To se sice neudálo, ovšem příležitost na oslavu je zřejmá.
Moje hudební aktivita lehce upadla v průběhu doby, jak se cizeluje studio a rostou jeho možnosti. S tím je potřeba bojovat a zároveň použít krásu zvuků složitě sháněných nástrojů. Tak do toho! Plán je v únoru příštího roku publikovat nové LP s novým materiálem (a možná něco přemíchaného z 2020 jako bonus). Dnem 0, kdy pouštím stroje a pouštím se do díla, se stává 30. červen 2019. Úplně jasno v hlavě, co přesně vnikne nemám, míchají se mi vlivy od industrialu po relaxační hudbu, ale určitě bych chtěl, aby každý z mých syntetizérů si zahrál, ovšem nosný motiv nejspíš budou nemidizované Yamahy. O postupu budu informovat a tento článek beru i jako můj reminder, že to opravdu stihnout chci:)

Update 6/10/2019: Máme začátek října, od dne nula vznikly dvě nové skladby, ze kterých mám opravdu radost. Pořád je to freestyle, pořád se nevzdávám nezapadnout do trendů. Z velké části jsou skladby hrané živě, sedmdesátkové Yamahy tvoří značnou část hudebního materiálu, je to přiznané elektro s lehce jazzovými vlivy, místy nelze poznat, jaká by asi mohla být doba vzniku... cokoliv od 1965 do 2100:)
Také jsem probral existující skladby, ať už nevydané nebo z předchozích alb a našel asi 3 zpívané, které by stály za refaktoring. Pravděpodobně se vydám i touto cestou.
Každopádně - plán vydat desku 0202 2020 budu muset revidovat. Rok je ok, měsíc je přehnaně ambiciózní.